Do Ameriky? Nikdy!! 3.díl

6. srpna 2010 v 18:56 |  Do Ameriky? Nikdy!!
Ráno mě probudí telefon. "Zlato vstávej musíme jít na snídani" řekne mamka. "Jo, za chvíli jsem tam" řeknu otráveně. Škoda, myslela jsem si, že je to jen sen, ale nebylL Jsem tady. V zemi kterou tolik nesnáším. Jdu do koupelny trochu se zkulturnit. Obleču si rifle a tričko a vyrážím na tu snídani. Zamknu dveře a chystám se odejít, když v tom do mě někdo vrazí. "Debile, nemůžeš dávat pozor. Idiote, příště aspoň koukej na cestu" nadávám mu.Je celkem hezký a má krásné kudrnaté vlasy a hnědé oči. Ale to je jedno. Jen na mě hledí jak měsíček na hnůj. Aha já jsem na něho mluvila česky, to bude asi tím. "I' m sorry" řekne mi. "V pohodě" odpovím mu už anglicky a odcházím k výtahu.

Nick
"Kdo bude první na snídani?" křičí Joe a vybíhá ze dveří. No super já jsem ještě v koupelně, takže tam dojdu jako posledníL Kašlu na to a vybíhám ze dveří, jenže když už kousek utíkám cestu mi zatarasí nějaká holka. Začne mi nadávat, ale já jí nerozumím, protože mluví nějakou divnou řečí. Je celkem hezká. Jak přestane, vysoukám ze sebe jenom "Promiň" "V pohodě" odpoví mi a odchází pryč. Páni, krásně voní. Ještě tam tak chvíli stojím a pak už jdu na tu snídani, kam dojdu jako posledníL
Kamča
Dojedu až do přízemí, kde je restaurace. Zachvilku najdu naše. "Dobré ráno" řeknu jim. "Dobré" odpoví mi. "Dneska pojedeme zařizovat náš dům. Chceš jet taky?" zeptá se mě mamka. "No, ani ne, chtěla jsem jít do bazénu a rozhlédnout se po okolí." řeknu jí. U protějšího stolu si všimnu velmi hezkého klukaJ má kratší vlasy a ty svaly..wow..akorát nevím, proč má tak upnutý nátělník.."beztak to bude gay" pomyslím si, ale když se na mě usměje, nevím co si myslet. Úsměv mu oplatím. "Tak my už jdeme, kdyby něco tak zavolej" řekne mi máma a políbí mě do vlasů. "Jasně mami neboj, nejsem malá" řeknu jí. "tak ahoj" řeknou mi. "Čau" odpovím. Dostanu chuť na kafé, tak si pro něj jdu ke stolu. Když už ho držím v ruce někdo do mě vrazí a vylije mi to kafe rovnou na moje oblíbené tričko."No super, to nemůžeš dávat pozor?" začínám se rozčilovat. Podívu se na něj. To je zase on, ten co mě srazil u výtahu! "P-p-promiň, já nechtěl" začíná koktat. "Hmm, tak co už" řeknu mu a jelikož mi zkazil ráno, tak jdu do pokoje. Jenom vidím, jak si přisedá k tomu hezounovi a společně se na mě dívají. Vyjedu výtahem nahoru a jdu se převléct. Zrovna si obleču plavky a jdu k bazénu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliška.M:) Eliška.M:) | Web | 7. srpna 2010 v 12:07 | Reagovat

já chci být taky v hotelu s klukamáá :D :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama