Do Ameriky? Nikdy!! 5.díl

6. srpna 2010 v 18:58 | Deniskka |  Do Ameriky? Nikdy!!
"Dobrý den, co si dáte?" ptá se nás číšnice. "Tak já si dám steak s hranolkama a prosím tatarku k tomu. Díky" řeknu a vidím, že kluci na mě civí jak na debila. "Co je?" ptám se jich a mávám jim rukou před očima. "Nic" zasměje se Joe. "My si dáme to samé" řeknou kluci a číšnice odejde. "Kvůli čemu jste na mě tak čuměli?" ptám se jich. "No…" začne Kevin. "Jen nás zarazilo, co sis objednala." Dodá Joe. "a to tady mám sedět o hladu nebo co?" vykulím na ně oči. "Nee, to ne" směje se Joe, "jen když jsme byli s nějakou holkou v restauraci tak si obvykle dala salát, nebo něco dietního a ty si objednáš naše oblíbené jídlo" dodal Kevin. "A to si myslíte, že jsem králík, abych žrala saláty? A zas tak moc mě nežerete, abych si dávala něco co nechci" směju se. Za chvíli nám donesou jídlo, my popapkáme a vydáváme se zpátky k hotelu. Vyjedeme výtahem nahoru a rozloučíme se. "Díky kluci za všechno" usměju se a obejmu je, teda obejmu jenom Kevina a Joa. Nick se k tomu jaksi nemá, tak ať si trhne."tak ahoj" řeknu. "ahoj" odpoví.

Vejdu do pokoje a na posteli mám vzkaz. Jak tu budeš stav se u nás v pokoji. M+T. Na nic nečekám a jdu za našima. Ti sedí v pokoji a povídají si. "tak zlato jaký jsi měla den?" ptá se mamka. "Jo super a co vy?" ptám se jí. "Dům už je zařízený, takže pozítří můžeme odjet" řekne mi s radostí. "mazaně no" řeknu trochu smutně, protože se nechci loučit s klukama. "Hele, máme pro tebe překvapení" řekne taťka tajemně. "Jo a co?" ptám se překvapeně. Taťka mě chvilku napíná a pak řekne: "2 lístky na nějakou skupinu Jonas Brothers. Jsou to VIP lístky a ty za nima můžeš jít do zákulisí!" Zůstanu na něho čumět. "A to je jako kdo?" ptám se vyjeveně. "No já nevím, myslel jsem že tu skupinu znáš" řekne mi. "Ne, ale když už máš ty lístky, aspoň si poslechnu něco nového no" řeknu trochu sklesle. Myslela jsem, že má lístky na Lady Gagu, nebo Rihannu a on mě musí dát jakési Jonas Brothers, jen doufám, že to nebudou nějací šampónci typu US5. Fuuuj ty nesnáším. "no a ským půjdeš?" vytrhne mě mamka mého přemýšlení "Já nevím, zeptám se kluků" odpovím. "Kluků? Jakých kluků" ptá se táta pozorně. "Ale neboj, poznala jsem je dneska a jsou moc super" řeknu mu nadšeně. "No tak dobře" nechá to být. Ještě tam zůstanu asi tak hodinku, ale pak už jsem unavená a jdu do pokoje. Osprchuju se, odlíčím a zalehnu. Vzápětí už usínám.
Asi tak v 8 se probudím. Musím jít totiž na snídani. Osprchuju se, obleču a nalíčím a vyrážím. Trochu doufám, že potkám kluky, ale nic. Sjedu dolů a jak vejdu do restaurace u jejich stolu nikdo není. Co to je? Ptám se sama sebe. No nic posnídám a jdu zkusit, jestli jsou v pokoji, ale nikdo tam není. Ach joL zkusím to později. Jak tak přemýšlím a nudím se jdu si zaplavat. Jak se vracím, zkouším to znovu, ale zase nic. No asi jeli na výlet nebo nevím. Když už ani navečer neotvírají, jdu za našima. "tak kluci tady nejsou, takže se rozhodněte, kdo se mnou pujde" řeknu jim. "Už jsme o tom mluvili a dohodli jsme se, že pujdeš s taťkou" řekne mamka. "Dobře, tak já se jdu nachystat" řeknu jim a odcházím do pokoje. "tak o půl 8 tady jo?" dodá ještě taťka. "Jasně neboj, čau" Jakmile dojdu, dám si sprchu, a jdu se rozhodnout, co si obleču. Jelikož tady skoro nic nemám, zvolím šaty od kluků, konkrétně od Joa. Fialové. K této barvě si udělám líčení a vlasy si jenom nakulmuju. Jelikož je už 7:20 musím už pomalu jít. A sakra, šak já nemám žádné boty, jenom ty tenisky. No ještěže je ta fajfka fialová :D Vypadá to celkem slušně i s těma teniskama :D Přesně o půl osmé klepu na dveře našich. Otevře mi táta. "Tééda, tobě to sluší" řekne vyjeveně. "Díky" usměju se. "Ale Kami, co ty tenisky"Ptá se mamka. "No co, jiné boty nemám no" řeknu trošku naštvaně. "tak dobře radši už jeďme, ať to stihnem." Zavelí taťka a jedeme. Jakmile se blížíme ke stadionu všimnu si té fronty.Páni, ta se táhne asi tak kilometr. No to teda čumím, asi jsou hodně oblíbení. A já je neznám. Trapas:D Když dojedem
před halu řidič nás vyhodí u zadních dveří. No aspoň se nemusíme mačkat. Otevře nám dveře nějaký černoch. Představí se jako Big Rob. A je hooodně velký. "Pan Novák?" zeptá se. "Ano" odpoví a vede nás na naše místa. Páni tu je lidí. Ještě tak půl hoďky čekáme, než začnou ale zachvíli už začínají první tóny. Vyjíždí na pódium a já jenom vnímám jak mě padá brada a vyskakují oči z důlků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥ Kashenka ♥ ♥ Kashenka ♥ | Web | 6. srpna 2010 v 22:51 | Reagovat

Krásnej dílek ... honem pokráčkoooo :D  :D

2 Eliška.M:) Eliška.M:) | Web | 7. srpna 2010 v 12:18 | Reagovat

yes...tak to jo teda :D :D :D .......... fakt parádní díl....jsem zvědavá jak to bude dál...takže další honéém :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama