Do Ameriky? Nikdy!! 6.díl

8. srpna 2010 v 15:16 | Deniskka |  Do Ameriky? Nikdy!!
"To je Joe a Kevin a Nick" řeknu nahlas. "Kdo?" ptá se otec. "Ti co jsem poznala v hotelu" odpovím. Tééda musím uznat, že jsou fakt dobří. A Joe..ty svaly..hmmm..a Nick…jééé jak je roztomilý…a Kevin…nooo Kevin je dobrý kytarista:D No šak počkejte až skončí koncert. Radši už na ně nemyslím a užívám si koncert.

Po koncertě
"Tak co líbili se ti?" ptá se taťka. "No jasně, byli skvělý, díky tati" řeknu mu a obejmu ho. "Tak pane Novak, pojďte za mnou, kluci už na vás čekají" řekne ten bodyguard. A my jenom jdeme za ním takovou úzkou, šedou chodbou. Big Rob zaklepe na dveře "počkejte tady" rozkáže nám. "Dále" ozve se. "tak vedu vám tu návštěvu" slyším za dveřmi. "Jejda, zase nějaká uječená fanynka, no tak rychle ať už je pryč" řekne něčí hlas a myslím, že to byl Joe. BR vyjde a ukazuje, ať jdem dovnitř. "já ti dám uječenou fanynku ty…" vyjedu na Joa. "Jé, Kami, co tu děláš?" Na nic nečekám a začnu ho honit po celém pokoji. "Tak uječená fanynka jo?" řvu na něj. "Já jsem nevěděl, že si to ty" směje se. Asi po 5 minutách ho dohoním, hodím ho na sedačku a začnu lechtat. "Neee, prosím ne" směje se a skoro nemůže mluvit. "To máš za tu fanynku" směju se mu. "Ehmm" slyším někoho odkašlat. Pustím Joa a podívu se kdo to byl. Kevin. Běžím k němu a obejmu ho. "Ahoj" "No čau, co tady děláš?" ptá se mě. "Tak byla jsem se podívat na váš koncert." Odpovím mu "Jo a proč jste mi neřekli, že jste skupina" ptám se ho. "Ses neptala" směje se Joe. "Jo a to se mám ptát, když někoho potkám: Hele nemáte náhodou skupinu?" řeknu ironicky. "A jací jsme byli?" ptá se Joe s úsměvem. "Jo dobrý" řeknu. "Cože?" vytřeští na mě oči. "Jenom dobří?" "Jo dobří" odpovím a oni se na sebe s Kevinem tak divně podívají a já už tuším co na mě chystají. "Tak dobří jo?" začnou mě honit. No moc dlouho jim neunikám, protože jsou na mě dva. "Nee kluci nechte mě" pokouším se říkat, když mě lechtají, ale moc to nejde, protože se směju jak blbá. "Až odvoláš, že jsme byli dobří." řekne Kevin. "Ne to neodvolám" směju se. "Tak dobře, máš co si zasloužíš" řekne Joe a lechtá mě dál. Z naší zábavy nás zase vyruší pokašlání"Ehmm, neruším?" zaptá se, jelikož se musím ještě vysmát, nevím kdo to je, ale jak se otočím vidím Nicka. "Ahoj Nicku" usměju se. Hodí na mě pohled alá co tady děláš. "No nic kluci, já radši pujdu, táta tam na mě čeká. Ráda jsem vás viděla a byli jste skvělí" řeknu a usměju se. "taky jsem tě rád viděl" obejme mě Kevin. "Čau Nicku" podám mu ruku. "Ahoj" odpoví. "Ahoj Joe" obejmu ho. "Počkej já tě pujdu doprovodit" řekne mile. "OK"
"pěkné šaty" řekne Joe a poočku se na mě podívá. "Dík, vybíral mi je jeden specialista" usměju se. "Jo?" "Jo, ale toho neznáš" začnu se smát. "Hele Joe, zitra už odjíždíme" řeknu smutně. "Vážně? tak to je škoda" posmutní i on. "Ale neboj přijdu se s tebou rozloučit" "tak to je bezva" už se zase usmívá. To už stojíme na konci chodby. "To jsem rád, že jsi tady byla" "To já taky" usměju se a Joe se ke mně začne přibližovat, chystá se mě políbit, jenže já uhnu. "Už musím. Čau" rozrazím dveře a jdu pryč. "Ahoj" řekne smutně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliška.M:) Eliška.M:) | Web | 8. srpna 2010 v 15:21 | Reagovat

cože..cože.COŽÉÉÉ??? on jí chtěl dát pusu a ona uhla??? další...šup :) napínavé toto :D

2 Arhed Arhed | E-mail | Web | 24. října 2011 v 19:33 | Reagovat

Dobrej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama