Válka nebo láska? 1.díl

6. srpna 2010 v 19:04 | Deniskka |  Válka nebo láska?
"Mami, vážně tam musím?" ptám se jí den před odjezdem. "Zlato, pokud chceš studovat v LA, tak musíš bydlet u
Jonasů, už jsem to domluvila s Denise a ta je tím nadšená. A víš, že nemáme tolik peněz, abychom ti mohli zaplatit byt" "Já vím, tak se pokusím to nějak překousnout" usměju se na ni. "No vidíš, to je hodná holka" obejme mě. "Tak se běž dobalit, zítra už letíš." "Dobře" poslechnu a odejdu do pokoje. Jsem ráda, že jsem se tam dostala na univerzitu, ale na Jonase se fakt netěším. Aby bylo jasno s Nickem jsme byli nejlepší kámoši a věděli jsme o sobě všechno. Joe a Kevin mě neměli moc rádi, ani nevím proč.


PŘED 10 LETY
"Nicku, víš já ti musím něco říct" začínám, když už sedíme na našem místě v zastrčeném koutku pláže. "No tak povídej" vyzvídá Nick "Já jsem se do tebe zamilovala" řeknu téměř neslyšitelně. "Cože? Děláš si ze mě srandu" kouká na mě jak tele na nové vrata. "Ne" červenám se. "Jako sorry, ale s tebou bych nikdy nemohl chodit" řekne naštvaně. "Proč?" nevěřím svým uším. "Se na sebe podívej, jsi tlustá, nosíš rovnátka, máš brýle jako popelníky. S takovou obludou bych nikdy chodit nemohl" dokončil svůj proslov a tím mě urazil jak nejvíce mohl. Na nic jsem nečekala a s brekem utekla domů. Přišla jsem do pokoje, lehla na postel a břečela. Jenže měl pravdu. Byla jsem tlustá s rovnátkama na pevno a navíc s brýlemi, k tomu jsem ještě šišlala, ale to naštěstí nezmínil. Jakmile jsem vyplakala, to co jsem mohla, Přišla domů máma. "Zlato, prosím pojď sem" zavolala si mě. "Ahoj" pozdravila jsem ji. "Víš mám pro tebe špatnou zprávu. Budeme se muset přestěhovat." Tak přišla ta nejlepší zpráva, ale nebýt dneška nikdy bych to neřekla. Byla jsem ráda, protože už Nicka nikdy neuvidím.
Na druhý den jsem se odhodlala, že mu to řeknu. Jenže, když jsem přišla k jejich domu byli všichni tři venku a začali na mě křičet a smát se mi: "Mellisa, má brýle jak tenisák" a další strašné a věci a to nejhorší bylo, že to na mě pokřikoval i Nick. Nic jsem tedy neřekla a utíkala domů zase pomokřit polštáře. Možná se to dozvěděli od Denise, protože ta byla mámy nejlepší kamarádka a měla mě ráda, ale nikdo se se mnou nepřišel rozloučit. Vyhodila jsem naše fotky a smazala si jeho číslo a jela od nového města s čistým štítem.

PŘÍTOMNOST         
Jenže to mi bylo 9. Nyní je mi 19, rovnátka už nenosím, brýle taky ne a tlustá už nejsem. Jakmile jsme přijeli rozhodla jsem se to změnit a tak jsem zhubla. A taky mám strach, protože už to nejsou jen kluci Jonasovi, ale Jonas Brother, nejslavnější skupina na světě. Radši na to nebudu myslet a jdu se dobalit.

MEZITÍM U JONASŮ
"Mami to nemyslíš vážně, že tu s námi bude bydlet" řve na mámu Nick. "Nicku, uklidni se, vždyť jste byli nejlepší kamarádi" "Jo máš pravdu byli" zdůrazní to. "A co sní tady budeme dělat, vsadím se, že je to stejná šereda jako předtím" zkonstatuje Joe a jedna mu přiletí. "Takhle o ní nemluv, prostě tu bude bydlet a hotovo už jsem řekla" rozčílí se Denise. "A už toho mám dost běžte si uklidit do pokoje a zítra pro ni pojedete se mnou" řekne. "Cože??" všichni tři se otočí. "Jak jsem řekla a teď už pakujte"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eliška.M:) Eliška.M:) | Web | 7. srpna 2010 v 11:45 | Reagovat

hej..tohle od nich ale není pěkný !!! :D jdu si přečíst další

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama