Válka nebo láska? 2.díl

6. srpna 2010 v 19:05 | Deniskka |  Válka nebo láska?
NA DRUHÝ DEN
"Mel, vstávej" budí mě mamka. "No jo pořád" nechce se mi vstávat. "Vstávej, nebo ti uletí letadlo" Jo vlastně dneska odjíždím do LA. Jdu se trochu zkulturnit do koupelny a jdu na snídani. Po snídani si ještě zkontroluju věci a vyrážíme na letiště. "Budeš mi tolik chybět" začíná brečet mamka. "Ale mami, vždyť nejedu na konec světa, můžeš za mnou kdykoliv přijet" uklidňuju ji. "Tak já už musím jít, měj se tady a brzo se uvidíme" loučím se. "Ty se taky měj a nezlob tam a poslouchej Denise" brečí už na plné kolo mamka. "Já radši jdu ahoj" musím odejít, jinak bych se rozbrečela taky. V letadle si dám sluchátka do uší a celou cestu se dívu z okýnka.


NICK
"Kluci, tak už pojďte, nebo přijedeme pozdě!" křičí na nás máma. My jsme si všichni tři na protest oblékli jenom trenky a ponožky s botama. Společne scházíme dolů. Mamka jenom vytřeští oči. "To nemyslíte vážně?" začíná zuřit. "Mami," začíná Kevin, "Ty víš, že tam nechceme jet" pokračuje Joe, "A navíc ji nechceme ani tady" dokončím proslov já. "Tak kluci teď jste mě vážně namíchli. Takže buď pro ni se mnou pojedete a budete s ní vycházet normálně, protože tohle je můj dům, nebo se můžete s koncertováním rozloučit. A to myslím vážně." Vybuchne. "Tati" otočíme se na tátu. Ten jenom zakroutí hlavou. Nj, máma ho má pod pantoflem. "Okamžitě se běžte převléct a ať jste hned dole." Řekne už klidně. "Fajn" vzdáme to. "Tak to nám pánové nevyšlo" podotknu cestou nahoru. "No tak to budeme muset nějak vydržet, protože bez koncertů bych umřel" řekne Joe a rozejdeme se do pokojů. Obleču si červenou košili, roury a k tomu conversky. Nebudu se přece kvůli ní strojit. "Tak super už můžeme jet" řekne máma jak sejdeme dolů. Cestou na letiště přemýšlím, jak se k ní budu chovat. No moc toho nevymyslím, protože jsme zachvíli tam.

MEL
"Vážení cestující, budeme přistávát, připoutejte se prosím" oznamuje hlas letušky. A sakra zachvíli je to tady. Celou dobu jsem přemýšlela jak se k nim budu chovat, o čem si s něma budu vykládat. Ale na nic jsem nepřišla. ZA chvilku už letadlo přistálo a já si jdu pro kufry.

NICK
Z terminálu začínají vycházet lidi a zatím žádnou kouli nevidím, všimnu si ale krásné holky. Má rovné dlouhé hnědě vlasy, je vysoká a hubená a krásné oči. "Ty Joe to je ale kus co?" šťouchnu do bráchy a ukážu mu ji. "Páni, to je krasavice, tu musím mít" začne se usmívat. "NJ, typický Joe." Řeknu si pro sebe. Jenže ta holka jde k nám. Asi nás poznala a chce autogram.

MEL
Vezmu si kufr a jdu do terminálu. Všimnu si jedné skupinky a už z dálky HO poznám. Je ještě hezčí než předtím. O Bože jak on vyrostl do krásy. A Joe taky ujde...hmmm. Jdu směrem k nim a vidím, že se na mě díve. Cože? On se usmívá. To není možné. Asi mě nepoznal. Ale asi dostanu infarkt. Ten úsměv. Klid Mel, klid. Nenávidíš ho, zhluboka dýchej. Jdu k nim blíž. "Ahoj Denise." Řeknu a obejmu ji. "Ahoj Mel" odpoví. "No páni ty jsi nám vyrostla do krásy. Ukaž se" celou si mě prohlíží. Kouknu na kluky a ti mají jen vyvalené oči a pusy dokořán. "Aby vám tam kluci něco nevletělo" řeknu ironicky. "No jo" řekne Joe.

NICK
Ta holka dojde k mamce. Proč jde k mamce, vždyť jsme slavní my, ne ona. Když v tom řekne "ahoj Denise" no tak to už je jasné. Je to Mel. "No ty kráso ta kočka je Mel?" zašeptá mi do ucha Joe. "Asi jo" řeknu a společně na ni zůstaneme hledět. "Aby vám tam něco nevletělo" promluví na nás. Aha my jsme měli otevřené pusy. "No jo" řekne Joe. "Kluci, vemte ji ty kufry" řekne nám mamka. "V pohodě, já to zvládnu sama" usměje se na mamku a na nás se ani nepodívá. Jenže místo ní se na nás podíve mamka pohledem typu: vemte ji to hned! "Ukaž já ti to vezmu" snažím se jí vzít kufr z ruky. "Řekla jsem, že je to v pohodě, já vaši pomoc nepotřebuju a už vůbec ne tvoji" co tím myslela?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ♥ Kashenka ♥ ♥ Kashenka ♥ | Web | 6. srpna 2010 v 22:23 | Reagovat

Nádherný díl :D My jsme si všichni tři na protest oblékli jenom trenky a ponožky s botama :D  :D  z toho jsem dostala záchvat smíchu :D  hned jdu na další

2 Eliška.M:) Eliška.M:) | Web | 7. srpna 2010 v 11:50 | Reagovat

tak to jo :D ty trenky s ponožkama :D :D bomba :D šak jo jen at jim dá kdyz se k ní chovali takhle :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama