Válka nebo láska? 11.díl

20. září 2010 v 19:16 | Deniskka |  Válka nebo láska?
Jako řekla jsem, že pokud nebude u Do Ameriky?? Nikdy!! aspoň 5 komentů, tak sem nedám další díl, ale já jsem tak hodná, že se nad vámi slituju xD
No nevim, je to nic moc. I přesto doufám, že se bude líbit. Prosím komenty:)


"Co chceš?" vyštěknu po něm hned jak mě zatáhne do jídelny. "Jako to si fakt nemusela. Je to moje kámoška, to jako žárlíš nebo co?" já na něj jen vytřeštím ty svoje modré oči. "A já jako tvoje kámoška nejsem nebo co?" "to jsem neřekl" "Ale vypadalo to tak. Víš co Nicku, mě nevadí, že mi řekla, že jsem blbá, mě nejvíc zranilo, že jsi se mě ani jedním slovem nezastal." "Ale...." "Víš co? Zase si to posral. Že já blbá jsem ti dávala druhou šanci, jsi uplně stejnej hajzl jako předtím" žduchnu do něj "Mel počkej.." křičí za mnou, ale já uteču s brekem do pokoje. Tam s sebou praštím do postele a pustím nahlas muziku. Barák se přímo otřásá, ještěže nejsou staří Jonasovi doma. Jenže mě to pomáhá. Zachvilku mi zakručí v břiše, jenže rozhodnu se, že z tohoto pokoje se dneska už nehnu, abych nemusela vidět toho....no tam toho. Radši si dám horkou sprchu. Zabalím se do měkoučkého županu, zachumlám se do peřin a pustím telku. "Ťuk, Ťuk" ozve se. "Jestli si to ty Nicku, tak rovnou můžeš odejít." zařvu. "Ne to jsem já" zasměje se Joe. "Tak ty můžeš vejít" uchechtnu se. "Co jste si zas podělali?" zeptá se Joe a sedne si na postel. "Nic...." odfrknu. "No tak, já to na Nickovi poznám. Chodí jak tělo bez duše." "No to není můj problém" Jenže Joe se na mě podíve těma svýma psíma očkama, že neodolám a vyklopím mu to. "Ty jsi mu řekla, že je hajzl?" začal se smát. "Jo" usměju se. "Páni, to jsem se mu neodvážil říct ani já." "Tak to jo" usměju se na něj. Nebezpečně se začne přibližovat, jenže já se odtáhnu. "Ty víš Joe my dva si musíme něco vysvětlit." "A co?" nechápe. "Víš, já nevím jak ti to říct, aby ses neurazil" začínám. "Ale neboj." ujistí mě. "No víš, já chci být s tebou jen kamarádka." začnu si hryzat nehet a stáhnu obočí, jak to dělám, když jsem nervózní. "V pohodě" usměje se. "Co?" vytřeštím na něj oči. "Jo v pohodě, mě to neva, jen jsem to chtěl zkusit." začne se smát. "Joe ty.." plácnu ho do ramene. "Můžu tady s tebou chvíli být? Sám se nudím" "jasně kámo" usměju se na něj a odhrnu kousek peřiny. Chvilku se dívame na film. "Ty Joe, můžu se na něco zeptat?" "podle toho co to bude" usměje se. "Proč jsi mě neměl rád, když jsme byli menší?" Podepře si rukou hlavu a podíve se mi do očí. "No víš, já tě měl rád." řekne a usměje se. "Cože?" vytřeštím oči, btw. po kolikáte dneska už? "No byl jsem do tebe zamilovaný a žárlil jsem na Nicka, pořád o tobě mluvil jak jsi super a tak." "No a proč jsi mi nadával a dělal naschvály?" "Chtěl jsem, aby sis mě všimla" uchechtnu se. "No to jsem si všimla." Ještě se chvilku díváme na film, ale pak Joe odejde. "Dobrou" dá mi pusu na líčko. "Dobrou" usměju se. Zítra bude náročný den. Jdu poprvé do školy, tak jsem zvědavá, jak to tam bude vypadat, jestli si tam najdu kamarády. Radši nastavím budík už na 6.
"Vstávat a cvičit" začne mě prozpěvovat mobil. "Nééé ještě pět minut" vypnu ho a otočím se na druhý bok. No ale už bych měla vážně vstávat. Dojdu do koupelny, osprchuju se a umyju si hlavu, pak si vyčistím zuby a jdu dolů na snídani. Jenže u stolu už sedí Nick. "Dobré ráno" řekne, když mě uslyší přicházet. "Čus" řeknu hnusně a jdu do kuchyně. Tam si udělám vajíčka a slaninu. Už mám na to chuť. Zasednu ke stolu a začnu jíst, jenže Nick na mě furt civí. "Musíš na mě pořád čumět?" vyjedu. "Sorry" skopí hlavu. "Jaktože jsi tak brzo vzhůru" snaží se navázat konverzaci. "Jdu do školy" odvětím. "Aha, no já jsem tak brzo vzhůru, protože mám nějakou práci." "Hmm" zabručím. Si myslí, že mě to zajímá nebo co? Rychle do sebe naházím tu snídani a odejdu do pokoje, ať tam s ním nemusím sedět. Namaluju se a vyfoukám si vlasy. Teď to nejhorší, co na sebe. Po vyzkoušení asi 50 kombinací se rozhodnu pro obyčejné džíny, košili a conversky. "Tak já jdu." nakouknu do jídelny. "Ať se ti daří" usměje se Denise. Ani jsem včera neslyšela, že se vrátili. "Počkej, odvezu tě" nabídne se Joe. Nickovi právě zaskočilo. Uchechtnu se. "Nemusíš" usměju se. "Ale já chci, počkej 5 minut, obleču se." "Ok, ale pohni" protočím oči. Normálně se mu podařilo být do 5 minut dole. "Stal se zázrak" obrátím zrak ke stropu. "Proč?" nechápe Joe. "protože jsi opravdu došel do 5 minut. Ale už pojďme, nebo přijedu pozdě" popoháním ho. "Jasně" zabouchne dveře, nasedneme do auta a asi za pů hodiny jsme na místě. "tak hodně štěstí" popřeje mi. "Dík, budu ho potřebovat" usměju se a vystoupím z auta. Doufám, že tento den bude dobrý.  
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

S kým má být Mel?

Joe
Nick

Komentáře

1 Eliška.M:) Eliška.M:) | Web | 20. září 2010 v 19:36 | Reagovat

Joe tobez tak dělá protože jímá furt rád..a Nick..háá bude žárlit :D :D dobře mu tak..ale pšššt :D :D
krása..vážně..... oum honem další
a anoo mi víme že si stráášně hodná Deni :)

2 Doms Doms | Web | 20. září 2010 v 20:17 | Reagovat

Když je Nick blbej,ať trpí :D:D:D rychle dalšíí ;):):D

3 ♥ Kashenka ♥ ♥ Kashenka ♥ | Web | 20. září 2010 v 20:25 | Reagovat

Nádhernýýýýý :D Nick je vážně pako ... se jí nemůže normálně omluvit, aby to bylo zase fajn?? Jasně že ne ... chlapský ego :-?  :D  :D a Joe .. hmm zlatíčko naše :D hodnej se nabídl, že jí odveze :D  :D super díl ... sem zvědavá s kým nakonec bude :D  :D honem dalšíííííííí :D

4 3hena3 3hena3 | E-mail | Web | 20. září 2010 v 22:29 | Reagovat

ale prosim ta, to vobec nie je vysoka navstevnost.. kedysi som mala vyssiu.. btw co taka wéja? (charmed-werisek-us5.blog.cz) ??? ze 2500 za tyzden.. waw !! :-)

5 Eliška.M:) Eliška.M:) | Web | 21. září 2010 v 21:38 | Reagovat

no co já vím :D prostě nenašel :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama