Válka nebo láska? 12.díl

27. září 2010 v 17:28 | Deniskka |  Válka nebo láska?
takže tento díl je speciálně pro Kashenku, protože si o něj řekla No jinak nevím no
Jo a s tím Hanzem, tak říkáme kámošce, ale ona to nesnáší.

Chvíli mi trvá, než najdu svou třídu. Jakmile vejdu, uvidím, že na mě zbylo poslední místo vedle jedné blondýny. "Ahoj, je tu volno?" zeptám se s úsměvem. "Jasně" oddělá svou tašku ze židle. "Já jsem Hannah" podá mi ruku. "Mellisa" usměju se.
"Ale můžeš mi říkat Hanzi" zasměje se. "Hanzi?" uchechtnu se. "Jo, tak mi říkají kmošky, sice jsem to ze začátku nesnášela, ale už jsem si zvykla" zase se začne smát. Přijde profesorka a začne nám říkat něco ohledně školy. Pak máme ekonomiku. O přestávkách se bavím s Hanzem. Ani se nenaděju a je konec. "Ahoj" přijde k nám nějaký kluk. "Čau" pozdraví Hannah. "Ahoj Matte" políbí ho na líčko. "Tohle je Mellisa, Mel tohle je Matt" představí nás. "Ahoj" podáme si ruce. Musím uznat, že je fakt kus. Je vysoký, štíhlý, má hnědé oči a hnědé delší vlasy. Prostě můj typ:)


"Kde bydlíš?" zeptá se mě, když jsme před školou. Řeknu mu adresu. "Jéé to je náhoda, já bydlím kousek od tebe" usměje se. "Tak to je super" řekl a pak jsme šli společně domů. Celou cestu jsme si o něčem kecali. "Zítra jedu autem, nechceš svést?" zeptá se mě, když už stojíme před Jonásovým. "Jasně, byla bych ráda." usměju se na něj. "Tak jo, zítra v 8 tě vyzvednu." "Super" "Tak čau"usměje se. "Ahoj" otevřu dveře a zalezu do domu. Před dveřmi najdu kytku růží. Červených, ty miluju. Je na nich kartička. "Omlouvám se" přečtu si ji. Jestli si myslí, že mě obměkčí nějaká kytka, tak se pěkně mýlí. Vezmu ji a nesu do kuchyně hodit do koše. Super, v kuchyni sedí Nick. "Tak co na ni říkáš?" zeptá se, když uvidí, že ji nesu. "Co říkám? Tohle" otevřu koš a vší silou jí tam mrsknu. Pak jako pravá dáma odejdu se vztyčenou hlavou. Na Nicka se ani nepodívám, ale jeho obličej si dokážu představit. Jakmile dojdu do pokoje pustím si na plné pecky mou nejoblíbenější kapelu. Nickelback. Začnu si poskakovat po pokoji a předstírat, že hraju na kytaru a na bubny (xD). "Héj, ztiš to" začne na mě řvát Nick z pokoje. Naschvál ještě zesílím. "Jsi hluchá? Říkal jsem ti, ať to ztišíš" vlítne mi do pokoje. "Sorry, ale já tady poslouchám normální hudbu" dám si ruce v bok. "Co? Jak to myslíš?" vyvalí na mě oči. "Myslím, že vaše muzika stojí za prd."
"Cože?" "Tohle je hudba, ne ten váš disneyovský popík" chce něco říct, ale radši to spolkne a odejde. Super naštvala jsem ho. Hudbu ztiším a zapnu noťas. Tam si píšu s Hanzem. S ní si mám pořád co říct. Ani se nenaděju a už je večeře. "Dobrou chuť" popřeje nám Denise a my se pustíme do jídla. "Jak bylo ve škole?" zeptá se Denise. "Super" usměju se. "A už sis našla kamarádky?" usměje se. "No jednu kamarádku a jednoho kamaráda. Zítra mě veze do školy" usměju se. Nick začne kašlat, protože mu zaskočilo. Dobře mu tak. "Jo? Znáš ho dobře? Nechtěla bych, aby se ti něco stalo." strachuje se Denise. "Tak moc dobře ho ještě neznám, ale je to skoro soused, takže veliké nebezpečí nehrozí." objasním. "Tak to je dobře." řekne a po zbytek večeře mlčíme. Sklidím nádobí ze stolu a začnu ho skládat do myčky. "Tak ty sis našla borca?" začne se smát Joe. "No dovol? Není to můj borec, ale kámoš, ale je strašně sexy" zasním se. "No jo, ženský" mávne nad tím rukou. "Hele a co mi třeba pomoc?" "Už musím čau" otočí se na podpatku a zmizí. "No jo, chlapi" řeknu si pro sebe. Pak se osprchuju a jdu spát.
Ráno se upravím, nasnídám a čekám na Matta. Chvilku čekám před domem, ale pak si všimnu, že se v okně pohla záclona. Nenápadně se podívám a uvidím Nicka s Joem jak mě špehují. Musím se tomu zasmát. Za chvilku se z poza rohu vyřítí krásné červené Ferrari. Mě jenom spadne brada. "To je tvoje?" zeptám se jakmile si dosednu. "Jasně" usměje se. "Líbí se ti?" "Děláš si srandu? Je úžasné" zasměju se. Asi za 20 minut jsme před školou. "Co se to tady děje?" zeptám se jakmile vystoupíme z auta a všude jsou děcka ze školy a fotografové. Trochu popojdeme a hned se k nám přiříti Hanz. "Co se to tady děje?" zeptám se jí. "Představ si, že k nám do školy bude chodit Selena Gomez." "To si děláš srandu?" vyvalím oči. 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mrs.NiCoolka ♥your Affina Mrs.NiCoolka ♥your Affina | Web | 27. září 2010 v 20:29 | Reagovat

Jen ať žárlí parchant jeden :D A Selena omg wtf jee ta mě ak deptá!! :D

2 ♥ Kashenka ♥ ♥ Kashenka ♥ | Web | 27. září 2010 v 22:02 | Reagovat

Správně ... jen ať pořádně žárlí :D  :D ale chudák Mel ... bude s ní chodit Selena do školy :-? bez tak i s ní do třídy :D to bude mazeeeeeeec :D a děkuju za věnování zlatí :D  :D nádherný díl ... takže honem pokráčkooooo :D  :D

3 Cheryl Cheryl | Web | 27. září 2010 v 22:38 | Reagovat

Heeej neprezradzaj do predu  :-) aj ked dufam, ze Hanza sa kvoli Selene nevykasle na Mel. To b ma nastvalo :-?  :-x

4 Vaness Vaness | Web | 28. září 2010 v 10:02 | Reagovat

ahojky spřátelíš pls?

5 Vaness Vaness | Web | 28. září 2010 v 11:08 | Reagovat

ok,jak si tě mám přidat?ty mě jako Vaness

6 Eliška.M:) Eliška.M:) | Web | 28. září 2010 v 18:03 | Reagovat

dobře mu táák že žárlí......trubka jedna :D :D
Selena no bezváá...teda :/ :-?  :-? honem dalšíí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama