Válka nebo láska? 8.díl

10. září 2010 v 8:55 | Deniskka |  Válka nebo láska?
Taak po dlouhe dobe dalsi dilek. No jako nic moc...hope you like it:) Jo a ta část....je hrozná, neumím to psat

Ráno se vzbudím s příšernou bolestí hlavy. Pokusím se vstát, ale jakmile se zvednu, tak se mi tak zatočí hlava, že skoro skončím na zemi. Nj, další záchvat migrény. Jdu si zase lehnout. "Ťuk, Ťuk" ozve se. "Jo" pípnu a otevřou se dveře a v nich vykukuje Joe. "Jdu ti jenom říct, že je snídaně." řekne a jde směrem k posteli.

"Jo, dík, ale já nebudu" podívu se na něj. "Proč je ti snad něco?" ptá se vystrašeně. "Jo, je mi strašně zle" odvětím a hlavu zabodnu do polštáře. "Chceš něco? Mám ti něco přinést?" "Kdybys byl tak hodný a přinesl mi čaj a něco na hlavu" poprosím ho. "Dobře, hned jsem zpátky." řekne a odejde. Mezitím se pokouším usnout, no Joe ten čaj asi vyrábí nebo co. "Hmm" brouknu, když někdo zaklepe. "Nesu ti ten čaj a prášek" položí hrnek na noční stolek. Vezmu si od něj růžovou pilulku a a zapiju ji vodou. "Mám tu s tebou zůstat?" Nějaký starostlivý ne? "Ne, nemusíš, já budu stejně spát" "Dobře, kdyby něco tak zavolej" Joe odejde já se otočím na druhý bok a pokusím se usnout. 

"Mel, zlato, tady jsi" někdo na mě křičí. "Našel jsi mě lásko" zasměju se. Pomalu si mě otočí a začne mě vášnivě líbat. Jeho ruce pomalu kloužou po mém bříšku až směrem k ňadrům, s nima si chvilku pohrává. Zachvilku už mi začne vyslékat. Nejdříve je na zemi tričko a pak kalhoty. Stojím tam jen ve spodním prádle. Teď převezmu kontrolu já a začnu ho jemně líbat na krku. Potom mu veslču tričko a jazykem kroužím po jeho vypracovaném bříšku. Povolím mu pásek u kalhot a ty samy sjedou na zem. Povalí mě na postel a začne mě zasypávat polibky, přitom mi vysleče podprsenku a kalhotky, sám si sdělá boxerky a jemně do mě pronikne. Jako by se bál, že mi ublíží. Pak začne přirážet a zachvíli už se svíjíme v orgasmu. "Miluju tě" řekne mi. "Já tebe taky Nicku" políbím ho.

"Mel, vstávej" hladí mě někdo po líčku. "Co?" řeknu a podívu se, kdo mě to budí, jenže se mi zvedne žaludek. "Budu zvracet" řeknu a vystřelím na záchod. Jen tak tak to stihnu. Mezitím tam přijde Nick a drží mi vlasy. "Jsi v pohodě?" "Asi jo, ehmm dík" umyju si obličej a jdu zpátky do pokoje. On jde za mnou, já si zalehnu do postele. "Co jsi chtěl?" zeptám se ho a napiju se čaje. Fuj, je pškně studený. "Mamka mě poslala, abych se podíval jestli žiješ a jestli něco nepotřebuješ" vysvětlí. To ti tak věřím chlapečku. "Jo, jsem v poho" odvětím. Ne vůbec nejsem v pohodě, mám pocit, že si mi hlava každou chvíli rozletí a chce se mi zvracet. Navíc ten sen......"Chceš, abych ti něco přinesl?" "Kdyžtak čaj" podám mu hrnek. "Jasně, hned jsem zpátky" usměje se a odejde. Co měl ten sen znamenat? Proč Nick? Je to tím, že ho pořád miluju?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anďa Anďa | Web | 10. září 2010 v 16:21 | Reagovat

ouuu žhavé sny :D honem pokrádkoooooo:)

2 Eliška.M:) Eliška.M:) | Web | 10. září 2010 v 18:14 | Reagovat

vrrr. :D :D takovej trochu žhavej sen :D :D :D a náhodou řekla bych že ti to jde :D :D jako psát :) :) ....... noooo :) !!!! a jinak jj určitě ho pořád miluje :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama