Forever & Always - chapter 1

24. října 2010 v 14:08 | Espresso |  Forever & Always

"Bianco!" Slyším volání sestry z vedlejšího pokoje. "Bianco! Bibi!" Vyšiluje jak pominutá. Promnu si oči.
"Co po mně proboha chce v pět ráno?" Vztekle vyskočím z pokoje a rozrazím dveře do pokoje s růžovými dveřmi. "Co je?" Zavrčím ospale.
"Pavouk!" Ukáže nad postel.
"To mě budíš kvůli pavoukovi?" Vyšiluju.
"Je veliký a ty jsi jediná z nás, kdo se jich nebojí!" Ukáže nad postel znovu a významě se na mě podívá.
"Barbaro! Ten pavouk je velký jako můj nehet!" Zavrčím a vezmu ho do papírového kapesníčku. "Spokojená?"
"Děkuju, jsi zlato." Zasměje se a znovu si lehně.


"To teda nemáš za co." Vyletím z pokoje a bouchnu za sebou dveřmi. Mít pokoj mezi těmi bárbínami je opravdu skvělé!" Zavrčím si pro sebe. "V LA Musím mít pokoj daleko od nich!" Posadím se do tureckého sedu a otevřu časopis Vogue. Spousta módy a hele? Máma! Už jsem ji sakra dlouho neviděla. Je už v LA a s asistentkou připravují naši vilu k nastěhování se. Nezdá se to, ale když něco chce opravdu moc, je schopna přiložit ruku k dílu. I když je mi jasné, že má s sebou hned několik dalších lidí.
"Světově známá modelka Agnella Bellucci (40) se se svou rodinou stěhuje z New Yorku do Los Angeles. V L.A. Si Agnella pořídila obrovskou vilu za 6,2 milionů dolarů!" Začala jsem číst článek a sama nad tou částkou vykulila oči. TOLIK? Já už se raději ničemu nedivím.
"Agnella Bellucci je čtyřicetiletá americká topmodelka, která se proslavila již ve svých pěti letech. Tenkrát předváděla dětské kolekce. Postupem času rostla na přehlídkových molech a v sedmnácti letech se přestěhovala do New Yorku, kde poznala současného manžela, Andrewa Snow. Již ve dvaceti letech začala uvažovat o rodině. Za tři roky se jí narodila trojčata ? Bianca Abby, Barbara Anne a Betta Jane. S tím mladá modelka nepočítala. Po dvou letech nachystala velký BOOM a hned začala předvádět pro světové značky jako Dolce a Gebbana a spousta dalších..." Četla jsem a za chvíli mě to začalo nudit, tento příběh znám z paměti. Ještě se mi podařilo na chvíli zavřít oči.

"Hold On!" ozvalo se z vedlejšího pokoje. "hold on, hold on, hold on. When it falls apart
And your feeling lost, All your hope is gone, Don?t forget to hold on, hold on" vyřvávalo rádio.
"Neee!" Zaskuhrala jsem a překryla si uši polštářem. Nepomohlo to. "Proč pořád musíš poslouchat ty teplouše? "Vletěla jsem do Battiného pokoje.
"Nejsou to teplouši!" Ozvalo se za mnou.
"Fajn, tak si je teda poslouchejte, ale prosíím! Tišeji!" Zaprosila jsem. Barbara a Betta se rozvalily na Bettiné posteli a začaly si zpívat s Jonas Brothers.
"Fajn!" Zaskuhrala jsem a zabouchla dveře u sebe v pokoji. Převlékla jsem se z hedvábné noční košilky do sepraných džínsů a kostkované košile. Ze svých blond vlasů, které mi spadaly do půli zad jsem umotala drdol a vyžehlila si ofinu. Hodila jsem žehličku a noční košili do krabice, která poputuje do LA a obula své černé conversky.

Za dvě hodiny jsem už seděla na letišti a čekala se svými sestřičkami v růžových minišatech na naše letadlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mároš Mároš | E-mail | Web | 12. října 2011 v 23:57 | Reagovat

Pěkný....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama