Jonas sharpened stabber massacre 11.díl

12. září 2011 v 15:22 | Deniskka |  Jonas sharpened stabber massacre
V minulém díle:
"Otevři pusu." Řekla klidně a podívala se jí do očí. Dee jako omámená poslechla. Dívka se otočila a z jedné sklenice která stála na stole vytáhla kus lidského masa. Dee se třásla ale pusu pořád nechala otevřenou. Dívka jí maso lehce vložila do pusy a potom jí přikázala ať ho sní. Dee bez myšlenkovitě polykala krev a maso. Dívka se usmála a odešla zpátky nahoru.
Jakmile ta holka odešla Dee se zvedl žaludek a všechno vyzvracela. Po tváři se jí kutálely slzy.

Nestvůra mezitím dokončila svoji práci s Ellie. Ta se jenom schoulila do klubíčka a plakala. "Norberte, kolikrát ti mám říkat, že tohle nesmíš?" vběhla do pokoje starší ženská a začala na nestvůru ječet. "Podívej se, všude je krev" nestvůra jen smutně zaskučela. "Běž přinést maso k večeři." Rozkázala mu a on poslušně odešel. "Na" hodila po Ellie starou špinavou zástěru, aby se mohla obléct. Nechala ji tam ležet a odešla.

"Co budeme dělat?" zeptal se Nick Joa, který pořád seděl a hlavu měl v dlaních. "Nevím, odvedeme ho do chaty a tak se pokusíme mu to nějak ošetřit" zhluboka se nadechl. Vzali Kevina a mířili do chaty. Položili ho na sedačku a Nick mezitím donesl lékárničku. "Keve vydrž, to bude v pohodě." Hladil ho Joe po vlasech. "Co..co se stalo? Necítím nohy" mrkal Kevin. "No víš…." Joe se podíval na Nicka. Ten jen zakroutil hlavou. Kevin se nadzvedl a uviděl, že mu chybí pravá noha. Položil se zpátky a rozbrečel se. "Neboj se, seženeme ti pomoc a odvezeme tě do nemocnice." Snažil se Joe tvářit statečně. "Ne, chci zemřít" zakroutil Kevin hlavou. "Tohle neříkej, dostaneš se z toho." Rozčílil se Nick. "nemám nohu, nemám Danielle, nic.." nedořekl a ztratil vědomí. "Jak to s ním vypadá?" zeptal se Joe. "Nevím, nejsem doktor, ale vypadá to, že ztratil moc krve" po tváři stéklo Nickovi pár slz. Nohu mu obvázal. "Co teď budeme dělat?" "Musíme najít holky, určitě tam na nás čekají. Snad se jim nic nestalo" pokrčil obočí Nick. "Dobře, ale někdo tu musí zůstat s Kevinem, kdyby něco" stoupnul si Joe. Když po chvíli ani jeden nic neříkal, rozhodl se Joe, že Nick zůstane s Kevinem a on se vrátí pro holky. Nabil si zbraň a opatrně vyšel z chaty.Najednou se ve sklepě rozsvítilo. Uslyšela dunivé kroky, které se k ní blížily. Po chvíli spatřila tu nestvůru. Začal ji brát do náruče. "Nech mě, slyšíš? Nech mě ty parchante" snažila se bránit, ale nešlo to. Jen si ji přehodil přes rameno a nesl nahoru. "Kam mě to neseš? Pusť mě. Pomoc!" najednou se ocitli v hale a potom došli do kuchyně. Tam ji položil na židli a přivázal ostnatým drátem k židli. Na protější straně seděla Ellie a ani se nehnula, jenom se dívala do prázdna. "Ellie, Ellie, co ti je?" zeptala se jí. Jenže Ellie jí neodpověděla, jen se začala pohupovat ze strany na stranu. "Ellie, sakra tak mi něco řekni" Ellie se zastavila a pohlédla na ní. Oči měla plné slz a bolesti. "Ty jeden hajzle, co jsi jí udělal? Já tě zabiju, slyšíš?" začala na něho řvát a snažila se dostat z těch drátů, ale čím víc kroutila rukama, tím víc se jí zarývaly do rukou. "Co tu tak řveš?" dala ji facku ta stejná paní, co dala šaty Ellie. "Johne, Am večeře!" zařvala. "Norberte ty si sedni" rozkázala mu a on se posadil do kouta, kde byla židle a malý stolek. Ta babka vzala hrnec a nandala mu na talíř. Mezitím přišla ta holka, která přišla za Dee a nějaký dědek. "Ale, copak to tu máme za kočičky" zvedl Ellie hlavu a olízl ji tvář. Ta už ani neplakala, ani nic neříkala "nech toho" dala mu facku ta babka. Nandala všem i Dee a Ellie na talíře tu neznámou sračku. "Pane Bože, děkujeme…" začal říkat ten dědek. Dee se začala hlasitě smát. "Bůh o tomhle místě určitě neví, jinak by vás už dávno všechny pozabíjel parchanti. Jak se vůbec můžete modlit, když jste chladnokrevní vrazi? A zab…." "Drž hubu" vrazil jí ten dědek až ztratila vědomí.

Joe mezitím procházel les, ale dívky nemohl najít. Prošel ho snad 3x, ale nic, tak se vrátil do chaty. "Kde jsou holky?" zeptal se nechápavě Nick. "nenašel jsem je" sklopil hlavu. "Jak nenašel, přece se nemohly vypařit" začal řvát. "Já nevím,jak je na tom Kevin?" zeptal se Nicka. "Špatně, má horečku a pořád krvácí" "Doprdele" kopl do zdi Joe a sesunul se na zem, kde se rozplakal. "Můžu za to já, byl to můj nápad sem jet" dal si hlavu do dlaní. Nick si k němu sednul o objal ho kolem ramen. "Nemůžeš, nikdo za to nemůže jedině on" to se, ale i Nick rozbrečel, protože nevěděl, jestli dívky žijí nebo už jsou mrtvé a nevěděl, jestli Kevin přežije.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která postava je vám nejsympatičtější?

Danielle
Dee
Ellie
Joe
Kevin
Nick

Komentáře

1 hbdelfin hbdelfin | Web | 12. září 2011 v 19:31 | Reagovat

prosím, ať přežijou, prosím....to jim nemůžeš udělat...

2 Andy Andy | Web | 15. září 2011 v 11:46 | Reagovat

Ježiši, také trauma. Honem pokráčko, doufám, že to aspoň jeden pár přežije :-( :-D

3 Anet Anet | Web | 17. září 2011 v 0:17 | Reagovat

Ahoj u mě je první díl fanfaction about Martin Harich,Marek Masarik a jejich Musitany Hope :)) .. tak jestli chceš tak si jí můžeš přečíst ;)

4 Anette Anette | Web | 25. září 2011 v 13:33 | Reagovat

dokonalý dílek.. .) další.. :) <3

5 Léňa Léňa | E-mail | 25. října 2011 v 20:39 | Reagovat

Ahojky,promin,že otravuju,ale napsala jsem bravu,že bych chtěla do příštího brava Něco o Joe Jonasovi.A tak mě napadlo,že by se to mohlo poslat dál aby každý bravu napsal,bylo by nás víc a tím by byla věčí šance,že by něco o něm do brava daly třeba plakát nebo článek.Já blog boužel nemám,proto to píši sem,tak snad ti to nevadí..Jinak psala jsem sem →https://www.facebook.com/bravocz/posts/10150892531845290.
Byla bych moc ráda,kdyby jsi mu příspěvek podpořila nebo napsala na zed brava.Bylo by to super.Jinak pokud tě tímto otravuji,tak se moc omlouvám..Přeju krásný prázdniny ;)

6 Ela.M;* Ela.M;* | Web | 17. listopadu 2011 v 17:31 | Reagovat

I'm back ..... :) jestli sis mě ještě nesmazala :) podívej se na můj blog na info o návratu :) a napiš jesti i nadále budeme affs byla bych moc ráda :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama