Jonas sharpened stabber massacre 12.díl

29. února 2012 v 17:21 | Deniie* and Eliška.M |  Jonas sharpened stabber massacre

V minulém díle jste četli:
Nick si k němu sednul o objal ho kolem ramen. "Nemůžeš, nikdo za to nemůže jedině on" to se, ale i Nick rozbrečel, protože nevěděl, jestli dívky žijí nebo už jsou mrtvé a nevěděl, jestli Kevin přežije.


Dee se pomalu probírala. "Už se probírá" zasmála se ta holka. "Na jez" hodila jí talíř ta babka. "nechci" otočila hlavou. "Ale chceš" otočila jí hlavu zpátky. "Říkám, že nechci" vytrhla se jí. Dědek vstal a chytil hlavu Ellie a dal jí nůž na krk. "Jestli to okamžitě nesežereš, tak ji podříznu jako prase" Dee se jen zmateně dívala na něho a Ellie. Otevřela pusu a babka jí tam začala dávat jídlo. "Sežer to" řval ten dědek. Chutnalo to strašně. Obracel se jí z toho žaludek. Ale nakonec to spolkla. To se začali všichni smát a Dee začaly po tváři stékat slzy. "Už dost, dojezte to" rozkázala babka a šla si sednou zpátky na místo. Všichni pojedli a odešli z kuchyně. "Ellie, slyšíš mě, musíme se odtud dostat" řekla potichu Ellie. Tak jen přikývla. Dee se snažila se vymanit z těch drátů, ale nešlo to. Ruce měla celé od krve a strašně ji bolely. Najednou přišel do kuchyně ten dědek. "Tak kterou z vás si vezmu?" a začal se dívat střídavě na Dee a Ellie. Přišel k ní a začal ji hladit. "Nech ji, vem si radši mě" zařvala na něho Dee. "Asi jo, protože tahle už je hotová" žduchnul do Ellie. Pomalu přišel k Dee a začal ji osahávat, ta jenom zavřela oči. "Prosím, můžete mě rozvázat, prosím" zaprosila. "To víš, že jo, ještě mi něco uděláš" zasmál se ten dědek a začal jí olizovat obličej. "Prosím, slibuju, že nic neudělám" zkusila to ještě jednou. "No dobře" povolil dráty, takže se z nich mohla dostat. "neeee" začala plakat Ellie. "Sklapni děvko" otočil se na ni. "Neboj se Ellie, to bude v pořádku" pokývla hlavou k Ellie. Ta jen pohla hlavou na souhlas. Dědek ji začal strkat jazyk do pusy. Dee zavřela oči a nehty zaryla do židle. Najednou ji napadlo něco šíleného. Chytla dědkovi jazyk mezi zuby. Ten jen vyděšeně vykulil oči a začal kývat hlavou. Dee skousla tak silně jak jen mohla a mezi zuby jí zůstal jen kus jazyka. Dědek spadl na zem a začal sebou škubat. Dee se rychle vymanila z drátů. Dědek ji chytil za nohu, ale ona ho kopla tak, že jenom zaskučel bolestí. Na stole ležel nůž napíchnutý v mase, tak ho vzala a vší silou několikrát toho dědka bodla. Dělala to tak dlouho, dokud se nepřestal hýbat. Byla celá postříkaná od krve a po tvářích jí stékaly slzy. Vstala a rozhlédla se. Nikde nikdo nebyl, tak rozvázala Ellie. Té se podlomily nohy a spadla na zem. Dee ji chytila a společně se chystaly utéct.

"Co budeme dělat?" zeptal se Nick. "Nevím, venku už se stmívá, tak nemá cenu je jít hledat" zakroutil hlavou Joe. "Ale co když je má on? Je noc, tak se k němu můžeme líp připlížit" rozčílil se Nick. "Nicku, pokud je má on, tak už jsou asi dávno…" odmlčel se. "Ne, to ne" zakroutil hlavou. "Ahhh" zaskuhral Kevin. "Keve co ti je?" přiskočil k němu Joe. "Už to ukončete. prosím" řekl slabým hlasem. "Ale to nejde, neboj se, seženeme ti pomoc." Snažil se ho chlácholit Joe. "Víš moc dobře, že je to konec." Zhluboka dýchal. "Kevine…" "Prosím, je to moje poslední přání." Stekla mu po tváři slza. "To ne" zakroutil hlavou Nick. "Joe" obrátil na něj pohled Kevin. "Prosím." Pomalu zavřel oči. "Já to nemůžu udělat" plakal Joe. "Dělěj" podal mu Kevin nůž co ležel poblíž. "Tak dělej" zařval. Joe si vzal nůž do ruky. Zvedl ho nad hlavu. Chystal se zabít svého bratra? Dostanou se dívky z domu hrůzy? Nic není jisté.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která postava je vám nejsympatičtější?

Danielle
Dee
Ellie
Joe
Kevin
Nick

Komentáře

1 Zuza11 Zuza11 | E-mail | Web | 1. března 2012 v 13:04 | Reagovat

Super diel dufam že to všetko dobre dopadne :D

2 kristina kristina | 4. března 2012 v 17:58 | Reagovat

ach zase je to napinave ako guma na trenkach...

3 hbdelfin hbdelfin | Web | 13. března 2012 v 17:39 | Reagovat

ahoj, strašně se omlouvám, že jsem hodně dlouho neoběhla, ale prostě jsem neměla čas...takže se moc a moc omlouvám...jinak wow, dee měla tedy odvahu to udělat...jinak snad to dobře dopadne

4 hbdelfin hbdelfin | Web | 30. března 2012 v 14:39 | Reagovat

ahoj, vím, strašně dlouho jsem neoběhla, ale jen chci napsat, že na blogu je taková menší důležitá zpráva pro všechny affs, tak děkuji, pokud si ji přečteš....jinak vidím, že toho máš asi taky hodně...no nic

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama