Jonas sharpened stabber massacre 13.díl

18. července 2012 v 14:11 | Deniie* and Eliška.M |  Jonas sharpened stabber massacre

Teeeda, tato ffka uz tu nebyla dlouho :D no nic, tady mate dalsi dil, uzijte si ho ;)

V minulém díle:
Víš moc dobře, že je to konec." Zhluboka dýchal. "Kevine…" "Prosím, je to moje poslední přání." Stekla mu po tváři slza. "To ne" zakroutil hlavou Nick. "Joe" obrátil na něj pohled Kevin. "Prosím." Pomalu zavřel oči. "Já to nemůžu udělat" plakal Joe. "Dělěj" podal mu Kevin nůž co ležel poblíž. "Tak dělej" zařval. Joe si vzal nůž do ruky. Zvedl ho nad hlavu. Chystal se zabít svého bratra? Dostanou se dívky z domu hrůzy? Nic není jisté.
Joe svíral v ruce nůž. Třásl se a slzy se mu valily po tváři. "Ne…tohle.Nemůžu." Koktal a zhluboka dýchal. "Taky to nechci.Je to náš bratr ale.." Podíval se na Kevina který ležel a přetrhaně dýchal. "Umírá.Sám to víš." Řekl sklesle Nick a vyšel z kuchyně. "Prosím. Zabijte mě." Hlesl a natáhl ruku k Nickovi. Ten ji vystrašeně chytil a klekl si k němu. "Nemůžeme. Jsi náš bratr. Jak.Jak tě můžeme zabít. To nejde." Nick se rozplakal a Kevin mu pomalu setřel slzu z tváře. "Miluju vás jako nikoho na světě. Miloval jsem a stále miluji Danielle ale ona už nežije. A já taky pomalu umírám. Nechci aby jste mě viděli jak můj život končí. Prosím." Znovu zaprosil a usykl bolestí. Joe pomalu přišel z kuchyně a klekl si vedle Nicka. "Dostaneme se zpátky domů. Dostaneme. Jak máme říct rodičům že. Že jsi mrtvý? Že jsme tě." Nedokázal ani vyslovit to slovo.

"No tak Ellie. Musíš spolupracovat." Otočila se k ní zády a Ellie si jí bezmyšlenkovitě sedla na záda. Potichu vyšli z domu. Všichni byli v obývacím pokoji a nikdo nevěděl že dívky utíkají. Pomalu se kradli kolem domu a když se Dee rozhodla že je vše v pořádku rozeběhla se do lesa. Utíkala ale byla unavená víc a víc. Byla v lese hlouběji a hlouběji. Nevnímala nic chtěla být jen u kluků. Najednou uslyšela řev. Otočila se směrem k domu nestvůry která z něho vyběhla s tělem toho dědka. Dee pomalu couvala aby ji neslyšel. Nestvůra pohodila tělem na zem a rozešla se směrem k lesu. Dee se zhluboka nadechla začala couvat rychleji a rychleji. Potom se otočila a rozeběhla se směrem kde si myslela že je jejich chata.

Joe seděl schoulený v rohu obýváku a Nick u dveří. Oba dva byli od krve. Jejich tváře byli mokré od slz. Oba dva se třásli. Nick vstal a šel směrem k Joeovi. "Ne..ne..nemůžeme ho tady nechat." Koktal a podíval se na Kevina. Joe přikývl a taky vstal. S pláčem ho oba dva chytli do náruče a odnesli nahoru do pokoje. Bylo to zvláštní. Necítili jeho dech. Neviděli jeho oči a jeho úsměv. Neslyšeli jeho hlas. Byl mrtvý.

"No tak Ellie. Za chvíli budeme tam. Musíš mi pomoct. Už nemůžu." Hlesla Dee a sesunula se na zem. Ellie si sedla vedle ní a koukala do země. "Co se stalo? Tam.Když jsi byla s ním.Sama?" Ellie dál zírala do země a rozplakala se. Dee je pohladila po tváři ale ona ucukla. "Bože.Ellie." Došlo jí to. Došlo jí co jí udělal. Dee se rozplakala a objala ji. Obě dvě se třásly. Obě dvě zažily něco co zatím četli jen v knihách.

"Musíme je najít. Jsou tam venku.Bez nás." Křikl Nick a Joe jen bezmyšlenkovitě kývl. "Posloucháš mě?Tobě je jedno že tam venku je Ellie?Necháš jí tam?" Joe se mu podíval do očí a potom k němu přistoupil. "Těch pár dní zažíváme jen peklo. Zabili jsme svého bratra aby se netrápil. Tak mi nemluv o tom že mi je jedno že je Ellie sama někde venku."

Šeptl a Nick přikývl. Joe si nabil zbraň a Nick v ruce pevně svíral nůž. Vyšli ven a rozhlídli se do temného lesa. Oba dva ucukly když uslyšeli šum. Schovali se pod schody a úpěnlivě pozorovali kdo z lesa vyjde.

"Už tam budeme. Tady to znám. Budeme u chaty. U kluků." Šeptla Dee a přidala do kroku. Ellie jí následovala a mlčela. Vyšli z lesa a pomalu se blížili k chatě. Jakmile je kluci zahlídli vyletěli z pod schodů a utíkali jim naproti. "Dee" Objal ji Nick a začal jí líbat jako o život. Joe přiběhl k Ellie a doslova na ní skočil ale ona ucukla. "Joe. Nech jí být. Ellie ona. Pomoz mi ji odnést do domu." Joe nechápavě přikývl a odnesl Ellie do chaty. Položil ji na gauč který byl od krve. "Kde je Kevin?" Podívala se Dee na kluky kteří sklopily hlavu. "Ne..ne.On." Dee se rozplakala a sesunula se na zem. "Umíral. Prosil nás. Museli jsme ho." Nick se sesunul vedle ní a pevně jí objal. Ellie po tváři stékali slzy ale ani se nehla. "Ellie. Jsi v pořádku?" Sedl si vedle ní Joe a chytil jí za ruku. Pod jeho dotykem se začala třást a plakala ještě víc. "On jí ublížil." Hlesla Dee a Joe pustil její ruku. Začal kroutit hlavou a utekl do kuchyně. "Co to děláš?" Přiletěl k němu Nick a nechápavě na něho zíral. "On. Šahal na ní." Začal koktat ale Nick na něho zakřičel. "Šahal? Sakra Joe. Znásilnil ji. A ty se jí kvůli tomu štítíš? Nevíš co si tam prožila. Potřebuje tě." Joe přikývl a přišel zpátky k Ellie sedl si vedle ní a pevně jí objal. Oba dva se rozplakali. Všichni věděli, že se musí odsud dostat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která postava je vám nejsympatičtější?

Danielle
Dee
Ellie
Joe
Kevin
Nick

Komentáře

1 Petra Petra | Web | 18. července 2012 v 14:40 | Reagovat

Strašidelné a super zároveň!

2 Kristin Kristin | Web | 18. července 2012 v 18:29 | Reagovat

Ahoj :) na blogu je už 5.diel Deep in love,tak si prečíítaj a nechaj koment :) a pod tým je ešte jeden článok,bola by som veľmi rada keby si vyjadrila svoj názor :) Pekný deň :)

3 Kristin Kristin | Web | 19. července 2012 v 11:13 | Reagovat

Ahojte :) nový diel Deep in love je zase na blogu :) teším sa až si ho prečítate a necháte svoj názor :) ďakujem :*

4 Zuza11 Zuza11 | E-mail | Web | 23. července 2012 v 14:02 | Reagovat

Super ffka a aj strašidelna ale neviem sa dočkať pokračka už bi sa aj mohli dostať domou :D

5 kristina kristina | 27. července 2012 v 9:28 | Reagovat

nieee kevinko zomrel, to je ake smutne.... som vystrasena normalne, snad sa im podari prezit...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama